clicking on ".ham_menu" toggles class "open" on ".hamburger .ham_menu"
Top

JK Metsis

Asutatud 14. veebruar 2018
Koduväljak Männiku Staadion
Kontakt MTÜ Metsis JK
Reg nr. 80429450
IBAN EE947700771002860360

Tere! Soovime teile tutvustada JK Metsis jalgpallimeeskonda, mille lõid spordi amatöörid ja sõbrad 14-ndal veebruaril 2018 aastal, eesmärgiga arendada seda, mida me tunneme, mis on Tallinna spordimaastikult kadunud, meeskond, mis kujundab endas suur hulka väärtuslike väärtusi, mida me spordis kõige enam hindame: lõbu, suhtlemine, tervis, kaasamine, kuid ka isiklike oskuste arendamine ja konkurentsivõime. Seda juhtub harva, kui neid väärtushinnanguid saavutatakse samal ajal, kuis see on meie eesmärk ja järgnevate sammude abil me selle ka tagame.

Meie uskumuseks on, et amatööstasandi spordi põhiliseks eesmärgiks peaks olema lõbu, mis saab alguse osavõtust. Kõik meeskonna liikmed peaksid olema meeskonna elus aktiivselt kaasatud, mitte ootama üldjuhul, et “korraldajad” on tema soovide rahuldamiseks alati saadaval. See punkt on oluline meeskonnavaimu mõistmisel. Kuigi praktilisel kaalutustel on selge, et organisatsiooni ei saa alati kõigi liimkete vahel jagada, sellest punktist ei tohiks mingeid eeldusi teha.

Osalemine on hea. Inimene, kes investeerib oma ressursse – aeg, jõupingutused, raha – milleskisse, omab kindlasti õigust vabalt avaldada ideid, arvamusi, muresid ja kriitikat, tagades, et need jõuavad kindlalt meeskonna kaaslasteni, mitte ei kao “korraldajate” kurtide kõrvade vahele. Praktiliselt on mõned meist valmis andma suurema osa organisatsioonist, samas kui kõik kes seda soovivad, on oodatud tungivalt selles osalema. Juhtimiskogemus on selline, mida igapäevaselt paljud kogeda ei saa, mistõttu tasub kindlasti proovida. Tegevuste maksumus jagatakse kõikide liikmete vahel kuutasu kujul, milleks on 35 eurot (talvel 2019/2020), see hõlmab endas koolitusi, võistlusi ja materjale.

Ma näeme kaasavat keskonda, millele kujundamisele saab igaüks kaasa aidata aktiivse pühendumise näol, aksepteerides samasuguseid kohustusi, mida ka kõik teised. me tahame, et see meeskond oleks koht kus on võimalik harrastada tervislikku eluviisi, tutvuda ja kohtuda uute sõpradega, kasumlikult treenida ja arendada oskusi. See kõik  tagab meeskonna spordile kulutatud aja väärtuse.

Me jagame ühist vaadet tervislikule eluviisile, mille osaks on kerge treening ja me tungivalt usume täiskasvanutena oskuste omandamisse, tegevus, mida me meeskonnas tugevalt edendame. Tõepoolest on rõõm end leida ja arendada väikeste ajavahemike jooksul mõningaid oma oskusi,  aeg, mis ei ole hõivatud tööle ja pereelule, kogemus, mis toob kasu nii isikule kui ka meeskonnale. Praktikas on selleks hetk, kui me treenime ja mängime vähemalt kaks korda nädalas, seega kokku umbes 3 või 4 tundi.

Me võtame osa ka mängudest. Arvestades kõike mis varasemalt öeldud on osa meie lõbust, kellelegi ei meeldi istuda kogu aeg pingil või mängida meeskonnas kus pole lootust võidule või vähemalt võimaldada vastastega võrdväärset mängu. See on väljakutse kõigi jaoks. Ühelt poolt on olemas klubi, mis koosneb inimestest, kes on valmis pakkuma kõigile mänguaega, omades sihti siiski mängud võita, teisel poolel mängja, kellel on õigus mängida, aga samal ajal vastutus olla efektiivne osa sellest. Just see on treeningute eesmärgiks ja mis annab põhjuse neist pidevalt osa võtta. me ootame, et uustulnukad oleksid valmis selliseks kohustuseks ja tulevad regulaarselt treeningutele ja mängudele.

Me ei usu, et keegi peaks mängu ajal mänguväljakul istuma ja anname kõigile mängust õiglase osa. Kedagi ei jäta oma oskuste tõttu mängudest kõrvale. Me küll mängime võidu eest, kuid me ei taha seda kõrgete kuludega saavutada. Meile ei meeldi simulatsioonid ja värgivaldsed või ohtlikud mänguviisid.

Kas teile meeldis see, mida just lugesite? Tule ja vaata mis täpsemalt toimub! Esimene treening meiega on tasuta. Lihtsalt saatke meile teade!